پشتوانه محکم با بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد

پشتوانه محکم داری، تصمیمات بهتر خواهی گرفت

وقتی پشتوانه محکم داری، تصمیمات بهتر خواهی گرفت ! پشتوانه محکم با بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد

تعجب نکنید.

همواره در زندگی همین طور بوده. برای مثال وقتی که مادر یا پدر شما در رشته خاصی مهارت دارند، شما راحت تر به دنبال آن رشته خواهید رفت.

وقتی خانواده شما از وضعیت مالی مطلوبی برخوردارند، شما راحت تر به دنبال آرزوهای دست نیافتنی تری خواهید رفت.

وقتی از پشتوانه بیمه ای خوبی برخوردار باشید، هزینه هایی که برای درمان خود بایستی انجام دهید را راحت تر انجام خواهید داد.

این یک واقعیت انکار ناپذیر نیست؟!

یک تجربه شخصی از پشتوانه محکم

شخصا دچار حادثه رانندگی شدم. در اثر تصادف رباط صلیبی زانوی راستم نیمه پاره شد. دکتر ارتوپد گفت که اگر بخواهی میتوانی گچ بگیری (برای یک ماه) و یا زانوبند بسازی.

از دکتر پرسیدم آن وقت تفاوت در چیست؟ جواب دادند که اگر گچ بگیری برای حمام کردن مشکل داری، اصلا امکان خم کردن زانو را نداری و خارشهایی که ایجاد خواهد شد باعث اذیت و آزار شماست. اما زانوبند را میتوانی هر زمان که احساس خستگی کردی باز کنی، زانویت را میتوانی با ملایمت خم و راست کنی و در ضمن از همه مهمتر مدت زمانی که برای فیزیوتراپی پس از بهبود رباط لازم داری در استفاده از زانوبند به مراتب کمتر خواهد بود.

خوب با توجه به فرمایشات جناب دکتر قطعا بایستی زانوبند را تهیه میکردم. اما مسأله در تفاوت قیمتی بود! گچ گیری با ۲۰ هزار تومان انجام میشد ولی زانوبند با ۵۰۰ هزار تومان.

واضح است که اگر از پشتوانه مالی مناسبی برخوردار بودم زانوبند را انتخاب میکردم اما من چنین پشتوانه ای نداشتم. اما خدا را شکر میگویم که از پشتوانه بیمه ای بیمه عمر و حوادث و تامین آتیه پاسارگاد (آشنایی بیشتر با چتر حمایتی بیمه عمر پاسارگاد) برخوردار بودم. این پوشش تمام هزینه های پزشکی حادثه را تا سقف مورد قبولی با توجه به مبلغ پرداختی بنده، باز پرداخت مینمود. پس بدون هیچ گونه درنگی نسبت به ساخت زانوبند اقدام کردم.

پس از درمان هم برای فیزیوتراپی باز به همین شکل. هزینه فیزیوتراپی به شکل عادی بسیار بالاست ولی با پشتوانه بیمه ای که داشتم برای من کاملا رایگان تمام شد.

 

وقتی پشتوانه محکم داری، تصمیمات بهتر خواهی گرفت !

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *