چرا بیمه عمر پاسارگاد

چرا بیمه عمر پاسارگاد ؛ حمایت از فرد و خانواده و جامعه

چرا بیمه عمر پاسارگاد چرا بیمه عمر پاسارگاد ؛ به خاطر حمایتهای فردی و اجتماعی که عرضه میکند

چرا بیمه عمر پاسارگاد ؟

با تشکیل خانواده؛ سرنوشت، زمان، نحوه زندگی، مال و منال، دارایی های مشهود و غیر مشهود و هر آنچه که قبلا یک امر شخصی برای فرد تلقی میشد، از حالت فردی خارج شده و شخص نسبت به اعضای خانواده متعهد به ارائه تمام تلاش و توان خود برای ایجاد زندگی و سرنوشتی بهتر میشود.

 

قطعا در مسیر زندگی برای هر کسی مشکلات، آسیبها و صدماتی رخ خواهد داد که اگر انسان از اندیشه آینده نگری خود، برای کاهش عواقب آنها استفاده نکرده باشد هم خود شخص و هم خانواده او با چالشهای جدی تری روبرو خواهند بود.

 

از آنجایی که اگر به هر دلیلی، انسانی دچار مشکلاتی باشد، بالطبع در خانواده و سپس در جامعه اثرگذار خواهد بود،همواره دولتها برای آنکه مشکلات فردی کمتری ایجاد شود تا در نهایت جامعه سالمتری داشته باشند، طرحهای خاصی را تهیه و تنظیم میکنند.

 

یکی از طرحهای آینده نگرانه و هوشمندانه ای که در سطح دنیا عرضه شده و با استقبال فراوان مردم مواجه شده است طرح جامع بیمه نامه های عمر و حوادث و تامین آتیه است.

 

آمارها هاکی از آن است که در کشورهایی نظیر ژاپن و کانادا، هر فرد ۵ بیمه نامه عمر دارد و در واقع ضریب نفوذ این طرح چیزی بالغ بر ۵۰۰ درصد است.

به جرأت میتوان طرح بیمه عمر پاسارگاد را یکی از بهترین و قابل اجرایی ترین طرح های بیمه ای در زمینه بیمه عمر در کشور عزیزمان ایران نامید.

پوششها و چتر حمایتی بیمه عمر پاسارگاد

مزایای بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد

 

2 پاسخ
  1. حاجی قنبری
    حاجی قنبری گفته:

    با سلام.من مشاور بیمه سرمدم.مطالبتان عالی بود .می توانم ازتون اجازه بگیرم از مطالبتون برای تبلیغم استفاده کنم.تشکر

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *